اخبار

کاندیدای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران مشخص شدند

دهمین دوره مجمع عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران فردا در خانه هنرمندان ایران برگزار میشود

به گزارش دبیرخانه انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در پی برگزاری مجمع عمومی سالانه ، انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرسان انجمن در تاريخ 31 خرداد 97 از ساعت 9 درخانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی – خیابان فرصت شمالی – باغ هنر – سالن شهناز خانه هنرمندان ایران ، برگزار خواهد شد.

کاندیدای هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایراندردستور جلسه مجمع عمومي آمده است که پس از گزارش سالانه رییس هیات مديره ، خزانه دار و بازرسان فعلی انجمن انتخاب اعضای جدید هیات مدیره و بازرسان در دستور کار قرار گرفته و با آرای عکاسان مطبوعاتی عضو انجمن وتحت نظارت نماینده سازمانهاي كارگري و كارفرمايي وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، اعضای جدید هیات مدیره شامل 7 عضو اصلی و 2 عضو علی البدل برای 2 سال آینده و همچنین 2 بازرس اصلی و یک عضو علی البدل برای 1 سال آینده انتخاب خواهند شد.
9 نفر از اعضای اصلی انجمن جهت عضویت در هیات مدیره و 3 نفر جهت تصدی بازرسی انجمن در مهلت مقرر اعلام آمادگی کردند تا در دهمین دوره مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در روز پنج شنبه 31 خرداد شرکت نمایند.

دبیرخانه انجمن از اعضای اصلی انجمن درخواست می نماید جهت پیشبرد اهداف انجمن و جامعه عکاسی مطبوعاتی همچون گذشته با جدیت در روز مجمع حضور به هم رسانده و نماینده های خود را انتخاب کنند.
در ضمن اعضاء محترم به نکات زیر توجه کنند:
  - همراه داشتن کارت معتبرانجمن جهت شرکت در انتخابات الزامی است.
  - هر عضو اصلی انجمن مي تواند با در دست داشتن كارت معتبر انجمن و وكالت نامة كتبي از طرف يكي از اعضاي اصلی ديگر انجمن در انتخابات شرکت نموده و رای بدهد.
وکالتنامه ها را می توان قبل از انتخابات به دبیرخانه تحویل داده و یا به آدرس ای میل دبیرخانه انجمن این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کرد.
در ضمن اعضا می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کنند.
آدرس دبیرخانه انجمن : خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک 15، طبقه 4، واحد 7.
تلفن تماس : 88328422 و همراه : 09361834511
روز و ساعات کاری دبیرخانه : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر'

آدرس : خیابان کریم خان - خیابان ایرانشهر شمالی - کوچه نوشهر - پلاک 15 - ساختمان شماره 2 خانه هنرمندان - طبقه 4 - واحد 7

شماره تماس : 09361834511 - 88328422

ساعت کار خانه هنرمندان ( انجمن ) : شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح الی 5 عصر

کانال انجمن عکاسان مطبوعاتی در سایت آپارات

تمامی حقوق محفوظ است