اخبار

دیدار اعضای هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی با مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد

اعضای هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ظهر یکشنبه 14 مرداد با «سیدمحمدرضا دربندی» مدیرکل مطبوعات داخلی معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، این نشست که با حضور حمید فروتن، رییس هیات مدیره، ساتیار امامی دبیر کمیته آموزش، مهدی قاسمی، خزانه دار، محمد دلکش دبیر کمیته استان ها و امیر نریمانی دبیر کمیته روابط عمومی و امور بین الملل انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی همراه بود، حمید فروتن به ارائه گزارشی پیرامون فعالیت‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر از جمله برگزاری دو دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران، برگزاری نمایشگاه عکس ورلد پرس فتو، تعیین سرفصل‌های امتیاز دهی روزنامه‌ها، همکاری با انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس و همچنین انجمن عکاسان ایران در برگزاری 10 روز با عکاسان پرداخت. در ادامه ساتیار امامی به لزوم حمایت و پیگیری بحث‌های آموزش حرفه‌ای عکاسان مطبوعاتی و اهمیت همکاری متقابل خانه مطبوعات استانی با کمیته آموزش انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران پرداخت. مهدی قاسمی به مشکلات انجمن در برگزاری نمایشگاه تخصصی عکس در نمایشگاه مطبوعاتی اشاره و محمد دلکش توضیحاتی پیرامون اهمیت توجه ویژه به عکاسان استانی و لزوم حمایت وزارت ارشاد از برگزاری نمایشگاه‌های دوره‌ای و کارگاه‌های تخصصی عکاسی مطبوعاتی در استان‌ها اشاره کرد. لزوم پیگیری بیمه عکاسان خبری و مطبوعاتی و همچنین قوانین عمومی عکاسی در سطح شهر و رخدادهای اجتماعی و ایجاد تعاملات با دستگاه‌های مسوول در جهت سهولت کار عکاسان خبری و مطبوعاتی از جمله مواردی بود که امیرنریمانی به آنها اشاره کرد. 

در ادامه این نشست آقای دربندی ضمن تاکید بر تعامل و همکاری‌های سازنده و دو سویه با انجمن،گفتند: در کنار انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی تلاش خواهیم کرد تا سومین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران هر چه بهتر برگزار شود. پیگیری بیمه تکمیلی عکاسان، حل مشکلات برگزاری نمایشگاه عکس خبری در جشنواره مطبوعات، ایجاد راهکار مناسب در جهت سهولت کار عکاسان خبری و مطبوعاتی و همچنین همکاری با انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی در جهت برگزاری نمایشگاه های دوره‌ای و حمایت از عکاسان استانی از جمله مواردی بود که آقای دربندی قول همکاری و مساعدت بیشتر دادند.

 

آدرس : خیابان کریم خان - خیابان ایرانشهر شمالی - کوچه نوشهر - پلاک 15 - ساختمان شماره 2 خانه هنرمندان - طبقه 4 - واحد 7

شماره تماس : 09361834511 - 88328422

ساعت کار خانه هنرمندان ( انجمن ) : شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح الی 5 عصر

کانال انجمن عکاسان مطبوعاتی در سایت آپارات

تمامی حقوق محفوظ است