اخبار

نمایشگاه

نمایشگاه
نمايشگاه روايت احسان از فردا در فرهنگسراي نياوران افتتاح خواهد شد.

>به گزارش روابط عمومی موسسه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، نمايشگاه عکس روايت احسان با عکس هايي از مجيد شادمان نژاد و مهدي کاوه اي از فردا در فرهنگسراي نياوران برگزار خواهد شد.

در اين نمايشگاه 100 عکس از اين دو عکاس در معرض ديد عموم قرار خواهد گرفت و علاقه مندان مي توانند از يکم تا 12 مردادماه از ساعت 10 تا 20 براي تماشاي آثار اين عکاسان در فرهنگسراي نياوران حضور پيدا کنند.

مهدي کاوه اي، يکي از عکاسان اين نمايشگاه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري موج در خصوص دلايل برپايي نمايشگاه روايت احسان گفت: اين نمايشگاه با هدف شناسايي هر چه بيشتر موسسه خيريه حمايت از آسيب ديدگان اجتماعي (سراي احسان) برپا خواهد شد.
وي افزود: در تلاش هستيم تا با برگزاري اين نمايشگاه، خيرين را به سمت کمک به بيماران مزمن رواني که در اين مرکز نگهداري مي شوند ترغيب کنيم.
>اين عکاس با اشاره به مدت زماني که براي تهيه آثار اين نمايشگاه صرف شده است، خاطرنشان کرد: از اسفند ماه سال 92، کار تهيه عکس هاي مورد نياز براي برپايي اين نمايشگاه آغاز شده و از مجموع عکس هاي گرفته شده، 100 عکس منتخب در نمايشگاه روايت احسان در معرض ديد علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

وي از برپايي اين نمايشگاه در ساير فرهنگسرهاي سراسر شهر تهران خبرداد و اظهارکرد: مقرر شده بعد از برپايي نمايشگاه روايت احسان در فرهنگسراي نياوران، اين نمايشگاه به صورت دوره اي در چندين فرهنگسراي ديگر سراسر شهر تهران داير شود.
>مجید شادمان نژاد دیگر عکاس این نمایشگاه عنوان نمود:
>هدف از برگزاری این نمایشگاه کمک به هم نوع و بخصوص بیماران روانی مزمن تحت پوشش سرای احسان می باشد. این عکاس اظهار امیداوری نمود این نمایشگاه با استقبال مردم بخصوص افراد خیر ربرو شود.
>سرای احسان در حال حاضر عهده دار 460 مددجوی بيمار رواني در دو بخش آقايان و بانوان بصورت شبانه روزی و رایگان می باشد.

آدرس : خیابان کریم خان - خیابان ایرانشهر شمالی - کوچه نوشهر - پلاک 15 - ساختمان شماره 2 خانه هنرمندان - طبقه 4 - واحد 7

شماره تماس : 09361834511 - 88328422

ساعت کار خانه هنرمندان ( انجمن ) : شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح الی 5 عصر

کانال انجمن عکاسان مطبوعاتی در سایت آپارات

تمامی حقوق محفوظ است