آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰

سرپرست معاونت بهره‌برداری از سیستم‌های حمل‌و‌نقل و محدوده‌های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک جزئیات ثبت‌نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۱ خبرنگاران را تشریح کرد.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران، عمار سعیدیان‌فر با اعلام خبر آغاز ثبت‌نام از خبرنگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیک سال 1401 گفت: از روز ۱۵ اسفند ماه فرآیند ثبت‌نام آرم طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری سال 1401 خبرنگاران آغاز و تا 30 فروردین ماه 1401 ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه مطابق هر سال می توانند با مراجعه به سامانه «تهران من» نسبت به ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاری اقدام نمایند، گفت: خبرنگاران محترم می‌بایست پس از ورود به سامانه تهران من و کلیک بر روی نام و نام خانوادگی خود وارد قسمت «خبرنگار هستم» شوند و پس از آن مدارک خود اعم از مدارک هویتی، معرفی‌نامه، بیمه خبرنگاری و یا 10 اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند.

به گفته سعیدیان‌فر، به منظور تسریع تخصیص فرآیند کارت بلیت خبرنگاری، خبرنگاران فقط می‌توانند صرفاً در طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت‌نام کنند.

وی تاکید کرد: به افرادی که ثبت‌نام طرح ترافیک انجام می‌دهند، اما سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری از سوی رسانه مربوط به آن‌ها تخصیص نیابد، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تخصیص خواهد یافت.

سرپرست معاونت بهره‌برداری از سیستم‌های حمل و نقل و محدوده‌های ترافیکی با تاکید بر اینکه عمده خبرنگاران، سال گذشته در این سامانه ثبت‌نام کردند اما با این حال می‌بایست مدارک خود را مجدداً بارگذاری و بروزرسانی کنند.

وی خاطر نشان کرد: سهمیه‌های طرح ترافیک خبرنگاری سال 1400 تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های سال 1401 اعتبار خواهد داشت.