مجمع عمومی عادی سالانه انجمن، یکم دی‌ماه برگزار می‌شود

به گزارش دبیرخانه انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، مجمع عمومی عادی سالانه انجمن جهت انتخابات بازرسان انجمن در تاریخ ۱ دی ۱۴۰۱ راس ساعت ۱۵ در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

مطابق اساسنامه، در دستور جلسه مجمع عمومی انجمن آمده است که پس از گزارش سالانه هیئت‌مدیره، خزانه‌دار و بازرسان، انتخاب بازرسان جدید در دستور کار قرار گرفته و با آرای اعضای اصلی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران وتحت نظارت نماینده سازمانهای کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ۲ نفر از اعضا به‌عنوان بازرس اصلی و ۱ نفر به‌عنوان عضو علی‌البدل برای یک سال آینده انتخاب خواهند شد.

اعضای اصلی انجمن که مایل به نامزدی در این انتخابات فوق هستند، می‌توانند تا تاریخ ۲۷ آذر ۱۴۰۱ با ارائه درخواست کتبی، کپی و اصل مدارک مندرج در اساسنامه، به دبیرخانه انجمن مراجعه و یا مدارک خود را به ایمیل انجمن به آدرس dabirkhaneh.ipja@gmail.com ارسال کنند.

همراه داشتن کارت معتبر انجمن جهت شرکت در انتخابات الزامی است و هر عضو اصلی انجمن می‌تواند با داشتن کارت انجمن و وکالت‌نامه کتبی از طرف یکی دیگر از اعضای اصلی انجمن به جای ایشان رای دهد. وکالت‌نامه باید پیش از انتخابات به‌صورت حضوری تحویل دبیرخانه و یا به ایمیل انجمن به آدرس: dabirkhaneh.ipja@gmail.com ارسال شده و در دبیرخانه به ثبت رسیده باشد.

اعضا می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کنند.

آدرس دبیرخانه: خیابان ایرانشهر شمالی، کوچه نوشهر، پلاک ١۵، طبقه ۴، واحد ٧
تلفن: ٨٨٣٢٨۴٢٢
همراه: ۰٩٣۶١٨٣۴۵١١
ساعات کاری دبیرخانه: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷